Jak znaleźć idealną parę butów do swojej szafy?

Jeśli chodzi o znalezienie idealnej pary butów do swojej szafy, istnieje kilka kluczowych rzeczy, o których będziesz musiał pomyśleć. Z jakimi typami strojów będą one pasować? Czy masz miejsce, aby nosić je z większą ilością rzeczy? Czy sprawiają, że wyglądasz na wyższą lub niższą niż w rzeczywistości?

Jak znaleźć idealną parę butów do swojej szafy?

Znalezienie idealnej pary butów do noszenia z ulubionymi strojami to świetny sposób na dopracowanie stroju, który kochasz z butami, które dobrze z nim współpracują. Kiedy próbujesz znaleźć odpowiedni but dla określonego stroju, ważne jest, aby myśleć o dopasowaniu buta. Kluczem jest tutaj myślenie o tym, jak but wygląda z resztą stroju – nie tylko z koszulą lub spodniami, ale z resztą koszuli i butów też. To może być bardzo, bardzo trudne do rozgryzienia, więc ważne jest, aby wziąć swój czas i mieć ten jeden w umyśle jako swój priorytet numer jeden. Jeśli wiesz, jakie stroje nosisz z czym, można odebrać na szczegóły swoich strojów o wiele łatwiej, i można wybrać konkretne stroje, które kochasz więcej, gdy spojrzeć w dół i zobaczyć, co masz na sobie.

Jak znaleźć idealną parę butów dla swojego wzrostu?

Jeśli jesteś krótki, będziesz chciał znaleźć parę klasycznych, neutralnych butów, które mogą iść z prawie wszystkim i nigdy nie wyglądają nie na miejscu. Ciemne buty mogą być złym wyborem, jeśli jesteś krótki, ponieważ czasami mogą sprawić, że będziesz wyglądać jeszcze niżej niż jesteś. Oprócz tego istnieją inne rzeczy, które będziesz chciał mieć na uwadze podczas zakupów idealnej pary butów do pary z twoim wzrostem. Po pierwsze, będziesz chciał upewnić się, że wysokość twojego buta jest pomiędzy wysokością ramion i uszu. Jeśli jest krótszy, będziesz wyglądać jak dziecko, a jeśli jest wyższy, będziesz wyglądać jak dorosły paladyn.

Jak znaleźć idealną parę butów dla swojego typu ciała?

Jeśli jesteś bardziej klasycznym lub czystym facetem o zadbanym wyglądzie, prawdopodobnie będziesz chciał zachować kolor i styl butów konserwatywny i klasyczny również. To pomoże Ci ściągnąć czysty wygląd i sprawi, że będziesz mniej rzucać się w oczy. Ale poza tym, będziesz chciał pamiętać o innych czynnikach, które sprawiają, że lub złamać parę butów z typem ciała. Będziesz chciał się upewnić, że cholewka buta idealnie pasuje do Twojej stopy i będziesz chciał się upewnić, że szerokość buta jest wokół standardowej szerokości, która jest uważana za średnią. Nie jest idealnie mieć szeroki but, ale nie jest to też straszne. Jest w samym środku, i to jest to, do czego będziesz chciał dążyć z twoim typem ciała.

Zobacz także