Jak ubrać się na jesień w damskie botki?

botki damskie

Chociaż cieplejsze miesiące letnie mogły sprawić, że z chęcią założysz jesienne buty, gdy tylko pojawią się w tym sezonie, nadszedł czas, aby nieco zwolnić tempo. Wraz z nadejściem chłodniejszych temperatur, dotarliśmy do idealnego momentu, w którym możemy przejść do swetrowych sukienek i przytulnych kurtek. Mimo to, po drodze musimy dokonać kilku małych zmian. Na szczęście, oznacza to, że nigdy nie było łatwiej ubrać się na jesień w damskie botki…

Ubierz swoje buty

Jeśli szukasz sposobu na noszenie butów, aby przejść z lata na jesień, spróbuj dodać do nich trochę koloru. W lecie, buty są świetnym sposobem, aby zachować chłód, gdy pogoda jest gorąca – ale to nie zrobi ci wiele dobrego, gdy zacznie się ochładzać. Jeśli chcesz być w stanie nosić buty w jesieni i zimie, trzeba będzie dodać trochę koloru do nich. To jest świetny sposób, aby to zrobić. Z jesienią za rogiem, spróbuj dodać kilka ciepłych, jesiennych kolorów do swoich butów, aby przygotować się do sezonu.

Noś botki do kostki w neutralnych kolorach ze spódnicami lub sukienkami

Jeśli chcesz nadać swoim jesiennym butom dodatkowy impuls stylu, spróbuj nosić je ze spódnicą lub sukienką w neutralnym kolorze. Możesz zachować resztę swojego stroju w neutralnym kolorze, tak długo, jak to jest również w neutralnym kolorze. Jest to świetny sposób na urozmaicenie swojego wyglądu przy jednoczesnym zachowaniu prostoty. Możesz nawet zarzucić na wierzch swoją ulubioną kurtkę, aby dodać trochę ciepła, jeśli czujesz się wyjątkowo odważna.

Noś czarne botki do kostek z dopasowanymi spodniami i bluzkami

Jeśli wolisz zachować swoje jesienne buty w bardziej konserwatywnym kolorze, nadal możesz dodać do nich trochę szykownego stylu. Jest to szczególnie pomocne, jeśli wolisz zachować swoje buty w bardziej stonowanym kolorze. Możesz to łatwo zrobić, łącząc je z parą ciemnych spodni, czarną bluzką i/lub kurtką. ## Noś botki na obcasie z szortami i sukienkami letnimi Jak widać ze wszystkich opcji powyżej, masz wiele opcji, jeśli chodzi o to, jak nosić swoje jesienne buty. Oznacza to, że możesz łatwo zintegrować je z wieloma różnymi strojami. Jednym z najprostszych sposobów jest połączenie botków na obcasie z letnimi elementami. Są to między innymi szorty w jasnych kolorach i/lub lekka sukienka w kolorze słońca. Możesz również zrobić to podczas noszenia butów na obcasie jesienią i zimą. W tym przypadku, można sparować buty z lekkim swetrem, a nawet legginsami.

Zobacz także